Přejít na obsah | Přejít na hlavní menu

Kamerové systémy

Pro Vaši větší bezpečnost a pocit jistoty nabízíme instalaci a následný servis zabezpečovacích a kamerových systémů. Vybrat si můžete z široké škály nejrůznějších zařízení, od klasických analogových kamerových systémů CCTV přes IP kamery až po HD-SDI kamery. Záznamy z těchto systémů lze použít jako důkazní materiál v případném trestním řízení při neoprávněném vniknutí na pozemek nebo do objektu.

Kamerové systémy CCTV

Analogové kamerové systémy CCTV (často se pro ně používá termín průmyslová televize) jsou určeny především pro zabezpečení a monitorování nejrůznějších objektů (rodinné domy, pozemky, firemní kanceláře, sklady atd.). Systémy CCTV jsou vhodné především jako podpora klasických zabezpečovacích systémů EZS. Kamerové systémy CCTV jsou sice již starší technologií, ale stále najdou své uplatnění.

IP kamery

Novější technologií pro zabezpečení objektů jsou IP kamerové systémy. Tyto systémy jsou založeny na principu počítačové sítě. Obraz z IP kamery je tak možné sledovat z kteréhokoliv místa v síti (LAN, Internet) pomocí standardního webového prohlížeče (Internet Explorer, Firefox, Google Chrome či jiný).

Umíme také:

Rychlý kontakt

ELMONT DPU, s.r.o.
Starý Dvůr 38
538 43 Třemošnice

IČ: 260 07 355

Mobil: 777 880 818
E-mail: info@elmont-elektro.cz

Zobrazit na mapě  |  Všechny kontakty